Choď na obsah Choď na menu
 


Abecedný zoznam osobností v okrese Martin

10. 3. 2020

Adamicová Katarína, Prof., MUDr., PhD.

Badínová Anna

Belica Peter, Ing.

Bernát Stanislav, Ing.

Diškanec Daniel

Gállová Ľubica

Haliena Ivan, Ing.

Haliena Ján

Hrnčiar Andrej, Mgr. art

Janiš Stanislav, Ing.

Jurík Michal

Kozák Zdenko

Lilge Alexander, Ing.

Maršalová Zdenka

Országh Jozef, RSDr,

Remšík Milan

Súkeníková Ivica

Thomka Stanislav, Bc.

Vons Peter, PaedDr.

Výrostko František, doc., Mgr. art.

Žigo Imrich, Mgr.

 

 

BADÍNOVÁ ANNA, starostka, adresa: Belá - Dulice, 2010 – starostka, zvolená ako nezávislá

Abecedný zoznam osobností v okrese Martin

Abecedný zoznam osobností v Žilinskom kraji

Abecedný zoznam osobností v Slovenskej republike

 

BELICA PETER, Ing., prednosta obvodného úradu, adresa: Pionierska 15, Sučany, k r. 2009 – 57 ročný, 2009 – kandidát do VÚC za koalíciu Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana, do r. 2010 - riaditeľ Detského domova Martin, Sučany, jún 2010 – kandidát do NR  SR za KDH, 14. 10. 2010 – prednosta Obvodného úradu Martin, november 2010 – kandidát na starostu obce Sučany

Abecedný zoznam osobností v okrese Martin

Abecedný zoznam osobností v Žilinskom kraji

Abecedný zoznam osobností v Slovenskej republike

 

BERNÁT STANISLAV, Ing., adresa: Martin, 61 rokov, technik, 2010 - nezávislý kandidát na primátora

Abecedný zoznam osobností v okrese Martin

Abecedný zoznam osobností v Žilinskom kraji

Abecedný zoznam osobností v Slovenskej republike

 

DIŠKANEC DANIEL, adresa: Martin, 53 rokov, správca kempu, redaktor, 2010 - nezávislý kandidát na primátora za Stranu demokratickej ľavice

Abecedný zoznam osobností v okrese Martin

Abecedný zoznam osobností v Žilinskom kraji

Abecedný zoznam osobností v Slovenskej republike

 

GÁLLOVÁ ĽUBICA, adresa: Martin, +421 905 431 601, lubica@bemer.sk, k r. 2010 – okresná predsedníčka strany Liga, občiansko – liberálna strana

Abecedný zoznam osobností v okrese Martin

Abecedný zoznam osobností v Žilinskom kraji

Abecedný zoznam osobností v Slovenskej republike

 

HALIENA IVAN, Ing., adresa: Nešporova 2, Martin – Stráne, narodený 18.1.1973 v Martine, slobodný, bezdetný, 1990 - 2005 - diskotekár a moderátor, absolvent Ekonomickej univerzity  Bratislava, 1996 - 2002 – manažér v niekoľkých martinských obchodných firmách zaoberajúcich sa strojárskou výrobou, 2002 - manažér predaja a vedúci strediska predaja úžitkových vozidiel vo firme TS Motory Martin, 2005 - spolumajiteľ spoločností: MARIH s.r.o., Martin a MSSH s.r.o., Martin, 2010 – kandidát na poslanca MsZ Martin, ZÁĽUBY: ekonomické a spoločenské dianie na Slovensku a vo svete, hudba a šport

Abecedný zoznam osobností v okrese Martin

Abecedný zoznam osobností v Žilinskom kraji

Abecedný zoznam osobností v Slovenskej republike

 

HALIENA JÁN, adresa: Jilemnického 4009/49, Martin - Sever , narodený: 22.9.1968 v Martine, rozvedený, k r. 2010 8 ročný syn Mário s dlhoročnou partnerkou J.Lukáčovou, absolvent Gymnázia V.P.Tótha Martin, 1985 - moderátor a diskotekár, 1993 - majiteľ firmy LIGHTS, 1994 - 2000 - moderátor v rádiu REBECA, 1995 - 2005 - reprezentant poisťovne ALLIANZ, 2000 - dramaturg technicko - scénických návrhov, svetelného designu a realizácie kultúrnych podujatí a ich technického zabezpečenia turné a koncertov, 2010 – kandidát na poslanca MsZ Martin, ZÁĽUBY: šport (badminton), fotografovanie, počítače, svetelný design (www.lights.sk)

Abecedný zoznam osobností v okrese Martin

Abecedný zoznam osobností v Žilinskom kraji

Abecedný zoznam osobností v Slovenskej republike

 

HRNČIAR ANDREJ, Mgr. art, primátor, adresa: Martin, 37 rokov, hrnciar@hrnciar.sk, http://www.andrejhrnciar.sk, profil na Facebooku, http://blog.aktualne.centrum.sk/blogy/andrej-hrnciar.php, 2006 – 2010 – primátor, 2010 – primátor, zvolený ako nezávislý

Abecedný zoznam osobností v okrese Martin

Abecedný zoznam osobností v Žilinskom kraji

Abecedný zoznam osobností v Slovenskej republike

 

JANIŠ STANISLAV, Ing., poslanec NR SR, adresa: Martin, stanislav_janis@nrsr.sk, narodený 9. 10. 1958, 2006 – 2010 – poslanec NR SR, predseda Klubu SDKÚ – DS, člen výboru pre nezlučiteľnosť funkcií, člen výboru pre hospodársku politiku

Abecedný zoznam osobností v okrese Martin

Abecedný zoznam osobností v Žilinskom kraji

Abecedný zoznam osobností v Slovenskej republike

 

JURÍK MICHAL, adresa: okres Martin, tel.:  0911 897 855, aktivista ĽS NS

Abecedný zoznam osobností v okrese Martin

Abecedný zoznam osobností v Žilinskom kraji

Abecedný zoznam osobností v Slovenskej republike

 

KOZÁK ZDENKO, poslanec VÚC, podnikateľ, adresa: Martin - Bystrička, k r. 2009 - 44 ročný, 2009 – poslanec VÚC, zvolený za koalíciu Smer – SD, ĽS – HZDS, 2010 nezávislý kandidát na primátora

Abecedný zoznam osobností v okrese Martin

Abecedný zoznam osobností v Žilinskom kraji

Abecedný zoznam osobností v Slovenskej republike

 

LILGE ALEXANDER, Ing., poslanec VÚC, adresa: Šoltésovej 17, Martin, 2009 – 66 ročný, Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko, SMER - sociálna demokracia

Abecedný zoznam osobností v okrese Martin

Abecedný zoznam osobností v Žilinskom kraji

Abecedný zoznam osobností v Slovenskej republike

 

MARŠALOVÁ ZDENKA, adresa: Bystrička, 2010 – starostka, zvolená ako nezávislá

Abecedný zoznam osobností v okrese Martin

Abecedný zoznam osobností v Žilinskom kraji

Abecedný zoznam osobností v Slovenskej republike

 

MAZÚR MIROSLAV, primátor, adresa: Fínska 22, Vrútky, k r. 2009 – 49 ročný, 2006 – primátor mesta Vrútky, 2009 – poslanec VÚC, zvolený ako nezávislý, 2010 – primátor mesta Vrútky, zvolený ako nezávislý

Abecedný zoznam osobností v okrese Martin

Abecedný zoznam osobností v Žilinskom kraji

Abecedný zoznam osobností v Slovenskej republike

 

ORSZÁGH JOZEF, RSDr, poslanec VÚC, adresa: Slovany 50, Martin, k r. 2009 – 58 ročný, 2009 – poslanec VÚC, zvolený za koalíciu SMER-DS, ĽS-HZDS

Abecedný zoznam osobností v okrese Martin

Abecedný zoznam osobností v Žilinskom kraji

Abecedný zoznam osobností v Slovenskej republike

 

REMŠÍK MILAN, starosta, adresa: Benice, 2010 – starosta, zvolený za koalíciu SMER-SD, ĽS-HZDS

Abecedný zoznam osobností v okrese Martin

Abecedný zoznam osobností v Žilinskom kraji

Abecedný zoznam osobností v Slovenskej republike

 

SÚKENÍKOVÁ IVICA, starostka, adresa: Blatnica, 2010 - starostka, zvolená ako nezávislá

Abecedný zoznam osobností v okrese Martin

Abecedný zoznam osobností v Žilinskom kraji

Abecedný zoznam osobností v Slovenskej republike

 

THOMKA STANISLAV, Bc., manažér distribúcie, adresa: Jedľoviny 10477, 036 01 Martin, tel.: 0911/602 161, stanislav.thomka@gmail.com, http://www.stanislavthomka.blog.sme.sk, profil na Facebooku, admin stránky www.martincan.sk, narodený 2. 9. 1984 v Martine, 1990 – 2002 - Výtvarná výchova na Základnej umeleckej škole Frica Kafendu, Sv. Cyrila a Metoda 20, Vrútky, 1991 – 1997 – žiak, Základná škola, J. V. Dolinského, 036 01 Martin, apríl 2004 – september 2005 – člen SF, 1997 – 2003 – študent, Gymnázium V. Paulínyho Tótha, Malá Hora 3, Martin, 2005 – 2008 – poslucháč (2008 – Bc.), Žilinská univerzita, Fakulta špeciálneho inžinierstva, Ul. 1. mája 32, Žilina, 2007 - telefónny operátor, Slovak Telekom, a.s., Poštová 1, Žilina, 2007 – 2008 - supervízor administrácie katalógu firiem, Azet.sk, a.s., M.R. Štefánika 13, Žilina, 2008 - manažér distribúcie, Cromwell a.s., Lamačská 22, Bratislava, administrátor stránky www.martincan.sk, Roderich MT, s.r.o, Jedľoviny 10477/10477, Martin, november 2009 – člen strany SaS, 2009 – kandidát SaS do VÚC, 2010 – kandidát SaS na poslanca NR SR, CUDZIE JAZYKY: anglicky – mierne pokročilý, rusky - začiatoční

Abecedný zoznam osobností v okrese Martin

Abecedný zoznam osobností v Žilinskom kraji

Abecedný zoznam osobností v Slovenskej republike

 

VONS PETER, PaedDr., poslanec VÚC, živnostník, adresa: Kolónia Hviezda 68, Martin, k r. 2009 – 51 ročný, 2009 – poslanec VÚC, zvolený ako nezávislý, 2010 - nezávislý kandidát na primátora

Abecedný zoznam osobností v okrese Martin

Abecedný zoznam osobností v Žilinskom kraji

Abecedný zoznam osobností v Slovenskej republike

 

VÝROSTKO FRANTIŠEK, doc., Mgr. art., poslanec VÚC, herec, riaditeľ divadla, adresa: Červenej armády 18, Martin, k r. 2009 – 55 ročný, herec, 2009 – poslanec VÚC, zvolený ako nezávislý, 2010 – kandidát ĽS-HZDS do NR SR

Abecedný zoznam osobností v okrese Martin

Abecedný zoznam osobností v Žilinskom kraji

Abecedný zoznam osobností v Slovenskej republike

 

ŽIGO IMRICH, Mgr., poslanec VÚC, špecialista pre štrukturálne fondy EÚ, adresa: Priehradka 22/13, Martin, k r. 2009 – 33 ročný, 2009 – poslanec VÚC, zvolený za koalíciu KDH, SDKÚ-DS, OKS

Abecedný zoznam osobností v okrese Martin

Abecedný zoznam osobností v Žilinskom kraji

Abecedný zoznam osobností v Slovenskej republike

 

Niektorí starostovia obcí okresu Martin zvolení v r. 2010

 

Diaková, Róbert Ivaška, 103, Zvolený, SMER

Dolný Kalník, Jana Vavřinková, 46, Zvolená, NEKA

Dražkovce, Viera Šalagová, 280, Zvolená, NEKA

Ďanová, Kristína Adamišová, 214, Zvolená, NEKA

Folkušová, Milan Sopóci, 65, Zvolený, NEKA

Horný Kalník, Stanislav Rohoň, 74, Zvolený, NEKA

Karlová, Adriana Malatová, 45, Zvolená, SMER

Kláštor pod Znievom, Maroš Halahija, 300, Zvolený, NEKA

Košťany nad Turcom, Anna Hlinková, 334, Zvolená, NEKA

Krpeľany, Jaroslav Kráľ, 332, Zvolený, NEKA

Lenka Janíková, zvolená ako nezávislá a jediná kandidátka

Ležiachov, Katarína Michálková, 41, Zvolená, ĽS-HZDS

Lipovec, Zdenka Kellerová, 194, Zvolená, NEKA

Necpaly, Peter Majko, 276, Zvolený, NEKA

Nolčovo, Vladimír Mihalik, 103, Zvolený, SMER

Podhradie, Miroslav Jánošík, 332, Zvolený, SNS, ĽS-HZDS

Príbovce, Jaroslav Brzák, 411, Zvolený, NEKA

Starosta: Patrik Antal, 124, Zvolený, ĽS-HZDS

Sklabinský Podzámok, Božena Drobková, 62, Zvolená, SMER

Sklabiňa, Ján Brodenec, 197, Zvolený, NEKA

Slovany, Elena Jackulíková, 143, Zvolená, NEKA

Socovce, Milan Mencel, 89, Zvolený, SMER

Sučany, Jozef Petráš, 573, Zvolený, SMER

Šútovo, Ľubomír Maďari, 113, Zvolený, SMER

Trebostovo, Ivan Trimaj, 130, Zvolený, SMER

Trnovo, Ján Lukáč, 82, Zvolený, NEKA

Turany, Miroslav Blahušiak, 789, Zvolený, SMER

Turčianska Štiavnička, Peter Očka, 263, Zvolený, SDKÚ-DS

Turčianske Jaseno, Janka Jesenská, 92, Zvolená, NEKA

Turčianske Kľačany, Miroslav Lamoš, 277, Zvolený, NEKA

Turčiansky Ďur, Ivan Bakoš, 62, Zvolený, NEKA

Turčiansky Peter, Ondrej Výbošťok, 95, Zvolený, NEKA

Valča, Štefan Paľo, 381, Zvolený, NEKA

Vrícko, František Hideg, 289, Zvolený, NEKA

Záborie, Ján Záborský, 47, Zvolený, NEKA

Žabokreky, Zuzana Valocká, 197, Zvolená, NEKA

 

Komunálne voľby 2010 - nezvolení kandidáti na starostov v obciach okresu

 

Belá - Dulice, Ľubomír Ladiver, 269, SMER

Belá - Dulice, Vladimír Sumka, 97, SNS

Blatnica, Jaroslav Bágel, 141, ĽS-HZDS

Blatnica, Igor Hraško, 42, NEKA

Blatnica, Michal Jurčišin, 20, SMER

Bystrička, Patrik Korbeľ, 242, NEKA

Bystrička, Emil Remšík, 11, NEKA

Dolný Kalník, Marián Černák, 12, SDĽ

Dražkovce, Ľubica Hricová, 98, NEKA

Dražkovce, Ján Nemec, 55, NEKA

Ďanová, Ján Revús, 55, SMER

Ďanová, Milan Taraba, 54, NEKA

Horný Kalník, Daniela Tarčáková, 15, NEKA

Kláštor pod Znievom, Vladimír Božek, 256, SMER

Kláštor pod Znievom, Vladimír Šišan, 211, KDH

Kláštor pod Znievom, Soňa Žuchová, 59, SDKÚ-DS

Kláštor pod Znievom, Jaroslav Pyšný, 9, NEKA

Košťany nad Turcom, Milan Lupták, 169, SMER

Košťany nad Turcom, Alžbeta Navrátilová, 15, ĽS-HZDS

Krpeľany, Pavol Olšovský, 192, SMER

Krpeľany, Peter Špirko, 89, NEKA

Krpeľany, Jozef Kišša, 58, NEKA

Krpeľany, Ondrej Bače, 32, NEKA

Krpeľany, Katarína Vaňková, 17, SDĽ

Ležiachov, Michaela Lukášiková, 36, SMER

Ležiachov, Daniel Pavlanský, 14, NEKA

Lipovec, Elena Hajtmanská, 140, NEKA

Lipovec, Danica Dedíková, 62, SMER

Lipovec, Miroslav Chabada, 47, SNS

Lipovec, Alena Lamošová, 30, NEKA

Nolčovo, Ján Zachar, 70, SNS

Podhradie, Igor Bella, 22, SMER

Podhradie, Jozef Vančo, 20, SDKÚ-DS

Príbovce, Erika Vrabcová, 105, NEKA

Príbovce, Ľubica Miškusová, 7, SMER

Sklabinský Podzámok, Jaroslav Jambor, 44, SDKÚ-DS

Sklabiňa, Milan Majerčík, 76, SMER

Sklabiňa, Miroslav Samčík, 54, NEKA

Sklabiňa, Miroslav Perinaj, 41, NEKA

Sučany, Vladimír Plžik, 532, NEKA

Sučany, Iveta Trnovská, 418, NEKA

Sučany, Miloš Bella, 367, NEKA

Šútovo, Ivan Balko, 88, SNS

Šútovo, Miroslava Janíková, 60, NEKA

Šútovo, Karol Calík, 41, ĽS-HZDS

Šútovo, Etela Nogová, 15, SDKÚ-DS

Trebostovo, Erika Chudziaková, 82, NEKA

Trebostovo, Ivan Hašto, 62, SNS

Trebostovo, Mária Kubindová, 22, KDH

Trebostovo, Jela Marková, 12, NEKA

Trnovo, Lenka Kňazková, 60, SDKÚ-DS

Trnovo, Zuzana Pinčiarová, 21, NEKA

Turany, Dušan Novysedlák, 739, NEKA

Turany, Dušan Antalík, 301, NEKA

Turany, Roman Maťko, 58, NEKA

Turany, Ján Havalda, 39, NEKA

Turany, Dušan Štetka, 33, SNS

Turany, Jozef Demikát, 25, NEKA

Turany, Eva Piecková, 14, SaS, SDKÚ-DS

Turčiansky Peter, Jozef Kazár, 88, NEKA

Turčiansky Peter, Jozef Duchoň, 33, KDH

Valča, Anna Frličková, 233, KDH

Valča, Ján Leštinský, 80, NEKA

Valča, Jozef Jakubec, 73, SMER

Valča, Milan Kulich, 69, NEKA

Valča, Ľubomír Lauko, 18, SDKÚ-DS

Vrícko, Jana Egriová, 25, NEKA

Vrútky, Branislav Zacharides, 920, NEKA

Vrútky, Juraj Dzudzík, 183, NEKA

Žabokreky, Igor Bartoš, 153, NEKA

Žabokreky, Milan Schaffer, 97, SNS

Žabokreky, Peter Chromčík, 78, SDKÚ-DS

Žabokreky, Michal Šilhár, 40, SMER

Žabokreky, Anna Kubeková, 25, NEKA

Žabokreky, Jozef Páleš, 21, NEKA

 

Rakovo - Kandidáti na miesta troch poslancov v nových voľbách 12. marca 2011:

 

1. Jozef Belko, Ing., 29 r., technik elektro, Rakovo č. 174, nezávislý kandidát

2. Jolana Blahová, 39 r., MD, Rakovo č. 9, nezávislý kandidát

3. Júlia Ďuricová, 67 r., administratívna pracovníčka, Rakovo č. 23, SMER-sociálna demokracia

4. Andrea Hyčková, 34 r., živnostník, Rakovo č. 42, nezávislý kandidát

5. Božena Jovnašová, 52 r., opatrovateľka, Rakovo č. 36, SMER-sociálna demokracia

6. Monika Ondrušová, 47 r., robotníčka, Rakovo 107, nezávislý kandidát

7. František Žitniak, Ing., 31 r., projektant, Rakovo 173, nezávislý kandidát

 

Poslanci obecného zastupiteľstva Rakovo pred r. 2010 (pravdepodobne 2006-2010):

Mgr. Jana Antalová

Ing. Jozef Galík

Anna Plicová

Ing. Marián Themár

Peter Vakula

 

Niektorí kandidáti do VÚC 2009

 

Tibor Adamko, 37, vedúci pracovník, Martin, Rázusova 9, Nezávislý kandidát

3          Ján Adamovský, 28, operátor výroby, Sučany, Pod Brezinou 1227/34, Hnutie za demokraciu, Slobodné Fórum, Strana zelených

4          Ľubomír Agricola, Ing., 47, stavebný inžinier, Martin, Ul. Odeská 5599/1, Nezávislý kandidát

5          Štefan Balošák, Bc., 36, manažér, Martin, Cesta k lesu 10275/10, EURÓPSKA DEMOKRATICKÁ STRANA

6          Anton Báthory, Ing., 57, manažér, Martin, B. Němcovej 4034/1, Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko, SMER - sociálna demokracia

 

8          Ladislav Bevilaqua, Ing., 60, štátny zamestnanec, Martin, Ševčenkova 8/35, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana

9          Milan Benko, MUDr., 53, lekár, Martin, Š. B. Romana 1, Konzervatívni demokrati Slovenska

10        Miroslav Blahušiak, Ing., 50, starosta, Turany, Černík 41, Nezávislý kandidát

11        Katarína Blizňáková, 61, zdravotná sestra, Martin, Hollého 105, Hnutie za demokraciu, Slobodné Fórum, Strana zelených

12        Katarína Boďová, PhDr., 33, vedúca odboru MsÚ, Martin, J. Alexyho 15/66, Nezávislý kandidát

13        Tatiana Červeňová, MUDr., 41, lekár, Martin, Halašova 20, Nezávislý kandidát

14        Kristína Čuboňová, Mgr., 56, vedúca oddelenia MsÚ, Martin, Jilemnického 53/2, Nezávislý kandidát

15        Jozef Dančo, 62, podnikateľ, Martin, Lermontova 4502/1, Nezávislý kandidát

16        Zuzana Dobríková, Mgr., 31, právnička, Martin, Rázusova 4213/3, Nezávislý kandidát

17        Vladimír Ďaďo, RSDr., 61, manažér, Martin, Galandu 20, Komunistická strana Slovenska

18        Ľubomír Dzurec, Mgr., 39, vedúci pracovník, Martin, Stavbárska 10, Nezávislý kandidát

19        Danica Erdelyiová - Hlaváčová, Ing., 51, THP, Martin, Badarova 10, Komunistická strana Slovenska

20        Gizela Ferenczová, Mgr., 67, pedagóg, Martin, Zvolenská 15, Nezávislý kandidát

21        Katarína Feriančíková, 35, kuchárka, Blatnica, 74, Združenie robotníkov Slovenska

22        Jozef Galanský, 51, zámočník, Martin, Alexyho 11, Združenie robotníkov Slovenska

23        Magdaléna Hanusrichterová, Ing., 59, projektant, Martin, Alexyho 4606/3, Nezávislý kandidát

24        Peter Haščík, Ing., 46, živnostník, Martin, Ul. Novákova č. 7, Nezávislý kandidát

25        Miroslav Chabada, 44, konateľ, Vrútky, Švermova 5, Slovenská národná strana

26        Ján Jakuš, Prof., MUDr., DrSc., 55, vysokoškolský pedagóg, Martin, Ul. Generála Svobodu 12, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana

27        Dušan Jamriška, MUDr., 56, lekár, Martin, Svätoplukova 23, Hnutie za demokraciu, Slobodné Fórum, Strana zelených

28        Tibor Jiříček, 51, hudobník, Martin, ul. kpt. Nálepku 4042/9, Nezávislý kandidát

29        Peter Kašuba, Ing., 47, technik, Martin, Uzlovská 7, Nezávislý kandidát

30        Katarína Katinová, JUDr., 35, prednostka MsÚ Martin, Martin, Východná 8, Nezávislý kandidát

31        Vladimír Kňazovický, Ing., 48, vedúci útvaru analýz, Martin, Jilemnického 3995/21, Sloboda a Solidarita

32        Viliam Komora, Mgr., 39, právnik, novinár, Martin, Kollárova 42, Agrárna strana vidieka

33        Pavol Košút, 32, logistik, Martin, C. Majeríka 11/52, Hnutie za demokraciu, Slobodné Fórum, Strana zelených

34        Igor Kováč, Ing., 46, obchodný manažér, Martin, Kolónia Hviezda 19, Sloboda a Solidarita

36        Peter Krajkovič, MUDr., 38, lekár, Košťany nad Turcom, 52, Hnutie za demokraciu, Slobodné Fórum, Strana zelených

37        Ľubomír Kraľovanský, Ing., 43, manažér, Martin, J. Mazúra 4453/30, Nezávislý kandidát

38        Dušan Kramár, Ing., 46, obchodný manažér, Vrútky, gen. A. Kordu 3310/3, Nezávislý kandidát

39        Pavol Kuteľ, Ing., 50, konateľ, Martin, Puškinova 4/42, Nezávislý kandidát

40        Ján Kvorka, 54, poslanec NR SR, Blatnica, 257, Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko, SMER - sociálna demokracia

41        Dušan Laššák, Ing., 58, hlavný kontrolór, Martin, Ul. Jána Fraňa 20, Nezávislý kandidát

43        František Lipničan, Ing., 53, technik, Martin, Rázusova 1, MOST - HÍD

44        Viliam Majda, Ing., 47, finančný poradca, Martin, J. Martáka 37, Nezávislý kandidát

45        Mária Majdová, Mgr., 36, asistentka poslanca NR SR, Vrútky, Nábrežná 6, Konzervatívni demokrati Slovenska

46        Jana Majzlíková, Mgr., 56, manažér, Martin, S. Šipku 10, Hnutie za demokraciu, Slobodné Fórum, Strana zelených

47        Peter Marcin, Ing., 48, technik, Martin, A. Stodolu 5015/11, Nezávislý kandidát

48        Ján Maťovčík, 63, podnikateľ v potravinárstve, Martin, Poničanová 6, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana

 

50        Miroslav Mlynár, Ing., PhD., 46, súkromný podnikateľ, Vrútky, Matušovičovský rad 74, Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko, SMER - sociálna demokracia

51        Matej Moncman, 23, študent, Martin, Novomestského 17/2, Slovenská národná strana

52        Július Morgoš, Ing., 51, živnostník, Martin, Bagarova 29, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana

53        Milan Nemček, RNDr., 51, riaditeľ, Dražkovce, 223, Nezávislý kandidát

54        Rastislav Novotný, Ing., 39, podnikateľ, Bystrička, 59, Slovenská národná strana

56        Juraj Pavlovič, Ing., 60, podnikateľ, Lipovec, Stavbárska 787, Komunistická strana Slovenska

57        Vladimír Polakovič, Bc., 42, topmanažér, Martin, Kijevská 4493/1, Nezávislý kandidát

58        František Rybárik, Mgr., 40, mestský policajt, Martin, Volgogradská 6, Hnutie za demokraciu, Slobodné Fórum, Strana zelených

59        Martin Sekerka, Mgr., 41, štátny zamestnanec, Martin, Severná 10, Nezávislý kandidát

60        Igor Steindl, JUDr., 59, advokát, Blatnica, č. 438, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana

61        Ľubomír Sýkora, MUDr., 56, kraj. riaditeľ VšZP, Martin, Minská 7/18, Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko, SMER - sociálna demokracia

62        Janka Školiaková, Mgr., 60, prednostka ObÚ, Martin, Plachého 28, Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko, SMER - sociálna demokracia

63        Nadežda Šugrová, PhDr., Bc., 53, riaditeľka DD, Martin, Nálepkova č. 3, Nezávislý kandidát

64        Slavomír Šuch, MUDr., 43, lekár, Martin, Košúty, Alexyho 4606/1, Nezávislý kandidát

66        Iveta Trnovská, MUDr., MPH., 46, lekárka, Sučany, Kalinčiakova 6, Nezávislý kandidát

67        Michal Uherčík, Ing., 28, konzultant a podnikateľ, Martin, D. Makovického 28/46, Sloboda a Solidarita

68        Jozef Višňovský, Doc., MUDr., CSc., 50, lekár, Martin, Odeská 8, Hnutie za demokraciu, Slobodné Fórum, Strana zelených

70        Ján Vronka, 49, podnikateľ, Martin, D. Makovického 11/69, Nezávislý kandidát

72        Tomáš Worobel, Mgr., 29, obchodný manažér, Martin, Severná 5829/12, Sloboda a Solidarita

73        Branislav Zacharides, Mgr., 34, riaditeľ rozvojovej agentúry, Vrútky, Nábrežná 3465/15, Nezávislý kandidát

74        Tomáš Zanovit, PaedDr., 26, učiteľ, Martin, Záturčianska 105, Slovenská národná strana

75        Ján Zuberec, Mgr., 55, manažér, Martin, Zvolenská 3989/17, nezávislý kandidát

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Re: Re: Odkaz pre Pavla Konečného

(Jeff Michael, 21. 6. 2017 14:31)

Dobrý deň

Ponúkame širokú škálu finančných služieb, ktoré zahŕňajú: Obchodné plánovanie, Obchodné a rozvojové financie, Vlastníctvo a hypotéky, Úvery na konsolidáciu dlhu, Podnikové úvery, Privátne úvery, Refinancovanie domácností, Hotel Úvery študentské pôžičky s nízkou úrokovou sadzbou vo výške 2%.
Prosím, kontaktujte nás pre vaše bezpečné a nezabezpečené pôžičky záujemcovia by mali kontaktovať nás e-mailom: jsemkffloaninvestment@gmail.com

S úctou,
Pán Jeff Michael